Valamu.

Schock

Schocki valamud on valmistatud kuni 80% ulatuses naturaalsest kvartsliivast. Võimalik on valida kahe erineva sarja vahel, Cristadur ja Cristalite. Mõlemad on loodud spetsiaalselt sobima köögis valitsevatesse tingimustesse. Schocki valamud on mustust ja lõhnu tõrjuva valamupinnaga, kuuma, -ja põrutuskindlad.

Schocki valamu valikuga tutvu Schocki kodulehel 

Franke

Franke pakub roostevabast terasest ja kivist valamuid. Roostevabast terasest valamu on üks eelistatuim ja enamkasutatav valamumaterjal, mida iseloomustab harukordne vastupidavus. Tänu oma poorideta pealispinnale on roostevabast terasest valamu äärmiselt hügieeniline ning lihtsasti puhastatav. Samuti talub roostevaba teras kõrgeid ja madalaid temperatuure. Roostevabast terasest valmistatud valamul on kolm erinevat viimistlus viisi: läikiv, matt ja linase dekooriga.

Franke Fragranit on suurepäraste omadustega materjal, mis koosnevad 80% graniidist ja 20% eriakrüülist. Materjal on vastupidav kriimustustele, hõõrdumistele ja plekkidele ning äärmiselt hügieeniline. Fragranit valamud on vastupidavad kuni 280kraadisele kuumusele. Tänu UVkiirguse kaitsele ei muuda valamud oma värvi ka aja jooksul.

Franke valamu valikuga tutvu Franke kodulehel